PROJECTS | INSURANCE | FINANCE | REAL ESTATE | CONSULTING

REFERENCES

Ďakujeme za výhradne pozitívne referencie od roku 2002. Zverejňujeme len výber referencií a viac informácií o našich výsledkoch poskytneme na osobnom rokovaní.

Dobrý deň,

so službami Petra Pavloviča som veľmi spokojný, pretože mi vždy ochotne a promptne poradí, pomôže a to nielen pri uzatváraní poistných zmlúv či kontrole už uzatvorených, ale hlavne v prípade riešenia poistnej udalosti je vždy nápomocný a ochotný.
Šetrí môj čas, všetky doklady vždy načas doručí za mňa do poisťovne a odborne pomôže s likvidáciou škody.
Som s ním maximálne spokojný, do budúcna budem oslovovať výhradne jeho.

PharmDr. Štefan Vidlár, , vedúci lekárnik lekárne RUŽINOV a konateľ spoločnosti ALESTEPHARM, s.r.o., Bratislava

Vážená spoločnosť APROCON s.r.o., ďakujeme za dlhoročnú spoluprácu v oblasti komplexného spravovania žiadostí v systéme Programu rozvoja vidieka, úspešné projektové zámery, spoluprácu pri optimalizácii nákladov v oblasti poistenia a poradenstvo pri finančnom plánovaní. Veľmi vítame služby poradenského portálu agroporadca. So spoluprácou sme veľmi spokojní a pri každej vhodnej príležitosti Vás odporúčame.

František Hamráček, , konateľ, DUNAJEC s.r.o., Spišská Stará Ves

Agroporadenstvo, spoluprácu, optimalizáciu poistenia a likvidáciu poistných udalostí hodnotím na vysokej profesionálnej úrovni. Oceňujem prístup a osobné riešenie všetkých situácií, ktoré sú s poistením našej spoločnosti spojené.

Michal Sivuľka, konateľ, AGRO-HNIEZDNE s.r.o., Hniezdne

Ďakujeme spoločnosti APROCON za dlhoročnú úspešnú spoluprácu v oblasti agroporadenstva a spoločnosti APROCON INSURANCE za spoluprácu pri poistení našej spoločnosti. Ceníme si, že vždy vyhľadáte tú najvýhodnejšiu ponuku zo širokej škály poisťovní a prehľadne poskytujete informácie v online správcovi poistenia Homeoffice. Vysoko hodnotíme aj prístup a odborné zastupovanie pri likvidácii poistných udalostí.

Ing. Marek Kostoláni, konateľ, AGROSPOL 5.TM s.r.o., Tesárske Mlyňany

Pri príležitosti bilancovania našej vzájomnej 5-ročnej spolupráce v oblasti poisťovacích služieb v rozsahu potrieb spoločnosti Hydrodynamic Vám chceme touto cestou vyjadriť svoju spokojnosť s jej výsledkami a zároveň Vám poďakovať za vysokú úroveň poskytovanej starostlivosti ako i za účinné poradenstvo pri výbere najvhodnejších poisťovacích produktov dostupných na našom trhu podľa našej aktuálnej potreby.

Obzvlášť si ceníme Vašu promptnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť a štýl komunikácie. O vysokej odbornosti Vášho pracovného teamu sa presviedčame pri každej príležitosti dotýkajúcej sa škály našej spolupráce, ktorá sa postupne rozrastala a dnes už pokrýva všetky požiadavky našej spoločnosti v danej oblasti.

Tiež sme dospeli k názoru, že orientácia v poisťovacích produktoch a znalosť postupov pri riešení konkrétnych situácií sú v dnešných podmienkach veľmi náročné disciplíny, ktoré jednoznačne vyžadujú vysoko profesionálny prístup. Sme radi, že sme toto všetko našli v službách Vašej spoločnosti a v práci Vašich pracovníkov.

Pavel Kúsek a Juraj Satala, konatelia spoločnosti Hydrodynamic, spol. s r. o., Zlaté Moravce

S členmi tímu spoločnosti APROCON som mal možnosť sa stretnúť pri príležitosti spolupráce v oblasti projektového manažmentu. Pri prvom stretnutí sme sa dozvedeli aj o ich činnosti v oblasti poskytovania ďalších služieb a medzi nimi bolo aj poistenie. Spoločnosť nám rada poskytla pomocnú ruku pri doriešení dlhodobo otvorených poistných udalostí a pri tej príležitosti sme im poskytli potrebné údaje na prehodnotenie stavu poistných zmlúv. Došlo k úspore na poistnom. Bola to zhoda náhod, a nebáli sa pomôcť aj keď sme v tej dobe neboli ich klientmi. To znamená, že osud chcel, aby som stretol tých správnych ľudí a všetko sa doriešilo. Tak som spoznal spoločnosť Aprocon a zároveň celý tím. Od roku 2010 sa o nás vzorne starajú a pomáhajú, so všetkými požiadavkami a potrebami našej spoločnosti.

Všetko riešite promptne a v krátkej dobe, veľmi ochotne a profesionálne poradíte, za doterajšiu spoluprácu Vám chceme poďakovať.

Ján Vančo, majiteľ, AT- ENGINEERING spol. s r.o., Bratislava

Prístup ku klientovi máte bezchybný a tak isto systém ako to celé funguje. Myšlienka HomeOffice a toppoistenia jednoznačne predbehla svoju dobu. Som veľmi spokojný s prístupom a starostlivosťou o firemné aj osobné poistenie. Veľmi si cením hlavne osobný prístup a čas ktorý, mi venujú ľudia zo spoločnosti APROCON INSURANCE nad rámec svojich povinností.

Pavol Knapo, konateľ spoločnosti KG-BAU s.r.o., Nitra

Od momentu kedy ste mi bezplatne vypracovali analýzu môjho poistenia a ušetrili mi náklady na poistenie som s vašou prácou veľmi spokojný. Vždy keď je niečo výhodnejšie ma kontaktujete a informujete o výhodnejších ponukách.

Uzatvorením poistných zmlúv vaša starostlivosť o mňa a moju firmu neskončila, ale pomohli ste mi aj s nahlásením škodových udalostí, odovzdali všetku potrebnú dokumentáciu, komunikovali za mňa s poisťovňami a úspešne doriešili predmetné udalosti až do samotného ukončenia. Ďalšou nemenej významnou pomocou je aj sprístupnenie IT aplikácie HomeOffice, kde mám všetko ako na dlani a mám prehľad o svojom poistení.

Som veľmi spokojný s prístupom a starostlivosťou o osobné aj firemné poistenie.

Veľmi si cením hlavne osobný prístup a čas ktorý, mi venujú ľudia zo spoločnosti APROCON INSURANCE aj nad rámec svojich povinností, čo je dnes málo vídané.

MUDr. Gustáv Niepel, majiteľ spoločnosti DERMA-MED, Piešťany

Naša spolupráca v oblasti poistenia aktív našej spoločnosti je veľmi dobrá, šetrí nám významným spôsob čas aj náklady. Vždy keď je niečo výhodnejšie nás kontaktujete a informujete o výhodnejších ponukách, ale najväčšou pridanou hodnotou je pomoc pri škodových udalostiach, hlavne od momentu vzniku až po odovzdanie potrebných dokladov v poisťovniach a vyplatenie predmetnej škody. A oceňujeme pomoc aj pri regresoch spoluúčasti. Nemáme žiadne starosti s vybavením všetkých okolností okolo poistných udalostí a vždy sa o všetko postaráte za nás. Uzatvorením poistných zmlúv sa vaša starostlivosť o nás neskončila a vždy radi a ochotne poradíte a odporučíte čo treba robiť. Veľmi nám pomáha aj HomeOffice, kde máme všetko čo potrebujeme kedykoľvek k dispozícii.

Komunikácia je veľmi príjemná a ústretová (kontaktné osoby pre nás Peter Pavlovič a Janka Ivaničová). Ste veľmi promptní a rýchli vo vybavovaní všetkých našich požiadaviek. Máme u vás riešené firemné ale aj osobné poistenie. Som veľmi spokojný s prístupom a starostlivosťou o osobné aj firemné poistenie.

Ján Flamík, konateľ spoločnosti REGULATERM CONTROL s.r.o., Bratislava

Prístup spoločnosti APROCON INSURANCE k riešeniu mojich požiadaviek je výborný, hlavne ma teší, že nemusím sledovať trh s poistením, nakoľko ho sledujú za mňa a ak majú niečo výhodnejšie pre mňa tak mi to ponúknu.

Hlavne som nesmierne spokojná s odbornou pomocou pri poistných udalostiach, nech sa mi stane kdekoľvek a kedykoľvek vždy ochotne pomôžu a poradia, nahlásia a vybavia potrebné náležitosti. Vážim si to a Ďakujem.

Monika Drahová, vedúca obchodnej predajne, Bratislava

So spoločnosťou APROCON s. r. o. spolupracujem už viac rokov. Na začiatku som vás oslovil ako zamestnanec prepravnej spoločnosti, no po výbornej skúsenosti vás nielenže odporúčam ďalej, ale využívam vaše služby a produkty aj súkromne. Vďaka vášmu profesionálnemu a zároveň priateľskému prístupu je komunikácia vždy príjemná, otvorená a nenútená. Dostávam rýchlo a kvalitne všetky potrebné informácie, takže vašu spoločnosť môžem iba odporučiť a zároveň touto cestou aj poďakovať.”

Ing. Peter Lepáček, manažér, Tvrdošín

Vždy keď máme akúkoľvek požiadavku radi nám pomôžu a ochotne pripravia ponuky podľa našich požiadaviek a prípadne ak sme na niečo zabudli nás informujú, či nemáme záujem mať kryté aj dané riziko. Spravujú nám firemné aj súkromné poistenie a sme vždy s ich prácou spokojní. Ich práca je veľmi kvalitná a promptná, za čo im ďakujeme.

Katarína Šlahor, konateľka spoločnosti Reha-CARE, s.r.o., Vrbové

Práca členov tímu spoločnosti Aprocon Insurance je na veľmi vysokej úrovni. Hlavne som rád, že mi šetria čas a tým aj peniaze, že nemusím osobne riešiť škodové udalosti ak sa stanú. Nemusím tráviť čas čakaním v poisťovniach, stačí sa s nimi skontaktovať a doriešia čo je potrebné. Prídem iba do kontaktu s členmi tímu, ktorých prácu a ústretovosť si nesmierne vážim ako človek aj ako konateľ spoločnosti.

Úprimne odporúčam ich služby a verím, že si udržia služby na svojom štandarde, čo ja považujem za vysokú pridanú hodnotu a nadštandard, nakoľko doteraz som takýto prístup k sebe ako osobe a aj mojej spoločnosti nikdy nezažil. Ďakujem a prajem veľa úspechov

Tomáš Mészároš, konateľ spoločnosti Tomáš Mészároš – PINO s.r.o., Bratislava

Spoločnosť APROCON INSURANCE s.r.o. s nami spolupracuje už niekoľko rokov. S ich službami sme veľmi spokojní. Kedže sa pohybujeme vo svete medzinárodného podnikania vieme posúdiť a oceniť ich profesionálne služby. Ďakujeme

Branislav Laurinc, partner, ECOVIS LA Partners Tax, k.s., Bratislava

Budem krátky, stručný, výstižný. Spoluprácu s firmou APROCON INSURANCE s. r. o. hodnotím veľmi kladne. Zaujímam sa o ich služby v oblasti poisťovníctva relatívne krátku dobu na to aby som mohol vyhodnotiť ich služby v nejakom komplexnejšom merítku. Vyzdvihujem prístup ku klientovi, tiež flexibilitu( zatiaľ som všetky veci ohľadom poistenia prejednával s p. Ivaničovou ). Výsledok bol dve poistné zmluvy, ktoré stále trvajú. Firemný produkt homeoffice je tiež dobrá vec. Je prehľadný, ľahko dostupný, viete si tam ustrážiť výpovedné lehoty poistení, prípadné predĺženia. Toto je dôležitá vec na dnešnom trhu poisťovníctva. Ďakujem.

Ing. Miloš FALAT, podnikateľ, Bratislava

Maximálna spokojnosť so spoločnosťou Aprocon Insurance rýchle vybavenie pri poistnej udalosti a promptné vybavenie poistenia.

Hana Vališová, manažérka, Bratislava

V dnešnej dobe sa veľmi málo stretávame s ochotou a promptnosťou, ktorú som práve našiel v ľuďoch, ktorí pracujú v spoločnosti APROCON INSURANCE. Moja požiadavka, ktorá spočívala v analýze môjho poistenia, bola spracovaná veľmi rýchlo a následne k tomu aj predloženie novej ponuky a uzatvorenia nového poistenia.

Mgr. Marek Adamčík, prezident občianskeho združenia, Bratislava

Spolupráca so spoločnosťou APROCON INSURANCE je výborná. Oceňujeme najmä rýchle riešenie poistných udalostí, ktoré nám vznikajú na Slovensku aj v zahraničí a jednoduchú komunikáciu kedykoľvek potrebujeme. Na základe auditu poistenia v roku 2012 sme ušetrili náklady na poistenie, rozšírili poistné krytie a upravili podľa ich rady aj spoluúčasti na vozidlách, čo sa ukázalo ako výborné riešenie. Ďakujeme za spoluprácu

Jozef Mego, EUROCAR, majiteľ, autodoprava, Veľké Zálužie

Sme športový klub s dlhoročnou tradíciou, vychovávame úspešné volejbalové hráčky aj pre reprezentáciu Slovenska. Často cestujeme po svete a preto spolupracujeme s pánom Petrom Pavlovičom ako odborníkom v oblasti poistenia našich hráčok a realizačného tímu. Touto cestou by sme sa chceli poďakovať spoločnosti Aprocon za dlhoročnú spoluprácu a ich podporu pre náš klub. Veľmi pekne ďakujeme

Eva Podhorná, šéftréner mládeže, volejbalový klub Slávia Ekonomická Univerzita, Bratislava

Nerád píšem, radšej sa mi tieto slová hovoria osobne, ale je škoda si ich nechať iba pre seba a neposunúť ich ďalej. Keby som nedal na slová p. Ivaničovej, ktorá mi doporučila pred mojou dovolenkou do Thajska cestovné poistenie, tak ešte teraz som zamračený, že som to bral na ľahkú váhu“ však mne sa nič nemôže stať“. No stalo, ale poistenie ma zachránilo a to z jedného dôvodu, že financie, ktoré som tam musel vynaložiť na svoje ošetrenie sa mi po príchode na Slovensko vrátili a ešte k tomu rýchlo, lebo aj poistnú udalosť doriešila Vaša spoločnosť. Preto naozaj ďakujem

Braňo Pokorný, podnikateľ, Bratislava

Skvelý prístup, cítiť záujem o klienta a ochota naozaj mu reálne pomôcť.

Mgr. Miriam Grožajová, podnikateľka, majiteľka distribučnej siete, Bratislava

Od kedy sme začali podnikať, tak sme si všetko riešili sami, všetko ohľadom poistenia, poistných udalosti, hľadania odpovedí na naše otázky sme museli hladať, pisať a chodiť po roznych poisťovniach. Ale od kedy sme našli vašu spoločnosť, sa to zmenilo.

Sme radi, že starostlivosť o náš firemný a súkromný majetok prevzala Vaša spoločnosť .

Prístup, štýl komunikácie, flexibilita, ochota úprimne poradiť a pomôcť, ktorá vychádza z ľudí z Vašej spoločnosti je profesionálna, ale hlavne ľudská. Obzvlášť si ceníme riešenie poistných udalosti, promptnosť pri vypracovávaní nových ponúk a nemožno nespomenúť systém HomeOffice, ktorý ste nám ponúkli ako ďalšiu pridanú hodnotu. V dnešnej hektickej dobe je tu niečo čo nás upozorní na dôležité informácie, napr. úhrada poistného, rôzne odporúčania a hlavne máme prehľad o svojom poistení.

A Preto, že sme s prácou vašej spoločnosti nadmieru spokojní svoju spokojnosť posúvame aj medzi našich známych, partnerov a priateľov.

Mgr. Katarína Palšová, konateľka, LIGNOTOM, s.r.o., Topoľčany

Ďakujem Vám za bezchybnú spoluprácu pri nahlasovaní a likvidácii poistných udalostí a riešenie poistenia zodpovednosti našich vodičov. Ku kvalitnej spolupráci prispievajú aj pravidelné školenia a inštruktáže pre našich zamestnancov ako postupovať pri dopravných nehodách. Oceňujem hlavne prístup a osobné riešenie všetkých situácií, ktoré sú s autodopravou spojené.

Vladimír Sčensný, vedúci autodopravy, Stará Ľubovňa

Keď sme potrebovali uzatvoriť poistenie oslovili sme viacero poisťovní a aj maklérov. Zo všetkých ponúk nás najviac zaujala ponuka spoločnosti Aprocon Insurance s.r.o. hlavne vďaka pridanej hodnote ktorú ponúkate. Počas trvania spolupráce sme si overili, že klient je pre Vás naozaj na prvom mieste. Ste moderná a inovatívna spoločnosť s veľmi ľudským prístupom. Ďakujeme za spoluprácu.

Marková Zuzana, konateľka, MUNDUS Cleaning s. r. o., Bratislava

Váž.spoločnosť Aprocon,
reagujem týmto na poistné služby, ktoré mi Vaša spoločnosť už niečo vyše roka poskytuje vo viacerých oblastiach. Nerád to pripúšťam, pretože za poistnými produktami vnímam často aj vela negatívne účelového, ale prístup pani Ivaničovej, ktorá rieši moje požiadavky je mimoriadne ústretový, konštruktívny a hlavne NESTRANNÝ… Ide jej evidentne hlavne o spokojnosť klienta čo sa už v dnešnej dobe moc nenosí… S úctou

Rudolf Benko, manažér, Bratislava

Spoluprácu s fy Aprocon, menovite s p. Ivaničovou si cením, lebo sa môžem sústrediť na moje podnikanie. Čo sa poistení týka, poskytujete komplexné služby, od nacenenia až po likvidáciu. O nič sa nemusím starať. Vážim si osobný prístup ochotu riešiť aktuálne problémy.

Eduard Csiba, konateľ, Medi Plus Servis, s.r.o., Bratislava

Ďakujem Vám, že ste mne a mojej rodine uzatvorili také výhodné cestovné poistenie. Často chodím na krátkodobé cesty do zahraničia a poistenie s takým širokým krytím za takú výhodnú cenu som nikde nenašiel.

Martin Šudy, podnikateľ, Dunajská Streda

Chcela by som vyjadriť veľkú vďaku a pochvalu pani Ivaničovej zo spoločnosti APROCON, za jej pozitívny prístup k práci, vedomosti, schopnosť organizovať čas, príjemné vystupovanie a neustály záujem zlepšovať svoje znalosti a vzťahy s klientmi.

Osloviť spoločnosť APROCON a jej zamestnancov vrelo odporúčam, nielen z hľadiska pracovného, ale aj osobného, kde nájdete kvalifikovaných a ústretových ľudí.

Silvia Andrásyová, maklér, Tomášovo

Touto cestou si dovoľujem vyjadriť poďakovanie zamestnancovi firmy APROCON INSURANCE s.r.o., pánovi Ing. Jurajovi Pácalovi, ktorý dlhé roky rieši všetky moje súkromné a neraz i školské poistky. Vážim si jeho cenné odborné rady, ktoré viedli k úspore mojich financií. Menovaný je vždy ochotný poradiť, nevyhovára sa na nedostatok času, dokonca sám mi neraz poradil výhodnejšie poistenie, než o ktoré som ho ja žiadal. Dovolím si tvrdiť, že má dobrý prehľad, je dobrý odborník vo svojej práci a má priateľský prístup k svojim klientom. Firmu APROCON INSURANCE vrelo odporúčam záujemcom o poistenie.

PaedDr. Peter Gajdoš, riaditeľ školy, Dunajská Streda

Spolupráca s vašou spoločnosťou a hlavne s p. Ivanovičou sa mi veľmi páčila. Čokoľvek čo sa týkalo poistení som vcelku rýchlo a profesionálne mal vybavené. Nehovoriac o tom že p. Ivanovičová pracuje asi nonstop, čo v mnohých spoločnostiach asi nefunguje. Prostredníctvom mňa budem vašu spoločnosť určite odporúčať.

Jaroslav Puček, živnostník , Horná Poruba

Svoj dom, garáž a chatu som si dal poistiť už cez APROCON, pretože som sa stretol v tejto firme s ľudským, empatickým a korektným prístupom ku klientovi. Váš zamestnanec pán Pácal bol nápomocný pri prehodnocovaní všetkých mojich poistení, ktoré vybavil k mojej spokojnosti. Nemalú úlohu zohrala aj úspora mojich financií. Tejto firme naozaj patrí pochvala.

Ing. arch. Jozef Šutovský, podnikateľ, Dunajská Streda

Týmto by som chcel vyjadriť spokojnosť s Vašou spoločnosťou a špeciálne s pani Ivaničovou. Pri vybavovaní nasej škodovej udalosti na auto RAV – 4 , bola veľmi profesionálna, ústretová a hlavne nebol pre ňu nič problém.

RNDr. Rudolf Polák, Hydropol - Rudolf Polák, spol. s r. o., konateľ, Bratislava

©2019 APROCON BUSINESS GROUP